Середовище та окремі програми обробляють файли на основі їхнього типу. Типи надають змогу відповідним чином обробляти файли. За допомогою цього діалогового вікна параметрів ви можете налаштувати обробку файлів певних типів. За його допомогою також qa automation engineer вакансія можна визначити нові типи файлів або внести зміни до способів обробки відомих файлів. Мене завжди дратувало, що я повинен використовувати для цих двох простих дій сторонній клас і не можу цього зробити за допомогою myStringVariable.isEmpty().

язик програмування Kotlin

Ну що ж, настав час поринути в самі цікаві розділи документації. Базовий синтаксис, і не тільки, був озвучений в попередній статті , а зараз настав час пройтися по «функціоналу». У своє жалюгідне виправдання можу сказати, що до зустрічі з Kotlin не особливо стежив за трендом Functional Programming . Можна визначити спосіб обробки файлів у Konqueror, коли цю програму використовують у режимі керування файлами. А як щодо функцій, які синтаксично виглядають як операції?

Something Borrowed, Something New In Kotlin 1 1

Можливо, вам доведеться гортати список до кінця групи, щоб знайти пункт вашого нового типу файлів. Ви також можете переглядати список типів файлів. Достатньо розкрити відповідну категорію і знайти у ній потрібний вам тип файлів. Тепер до запису нового типу файлів можна вносити зміни так само, як ви це робиться з вже створеними типами файлів. Не хочете морочитися з nullable stuff — прибираєте ? Або, наприклад, завжди хотіли швидко порахувати кількість пропусків у рядку не вдаючись до хитрощів ?

язик програмування Kotlin

Всі ці зайві рухи не роблять код красивіше. Дуже просто — Extension Functions , з допомогою них можна розширювати вже існуючі класи без необхідності успадкування від них. Так, так, можна взяти будь-клас з Android SDK (і не тільки) і розширити його своїм набором методів. У лівій частині вікна розташовано поле для пошуку і список всіх відомих типів файлів, зібраних у декілька груп.

Kotlin

Знову запізнилися — така функція вже є String.count(). Тому не було необхідності в цю справу занурюватися. У нижній частині вкладки надає вам змогу визначити список, який буде показано у контекстному меню файлів відповідного типу.

  • Дуже просто — Extension Functions , з допомогою них можна розширювати вже існуючі класи без необхідності успадкування від них.
  • Або, наприклад, завжди хотіли швидко порахувати кількість пропусків у рядку не вдаючись до хитрощів ?
  • Про це не потрібно забувати і по можливості використовувати inlineмаксимально і з користю.
  • Думаю, ви вже здогадалися, де можна і потрібно використовувати даний підхід, правильно — в билдерах & деревовидних структурах.

Теж не проблема, потрібно опис функції початок додати ключове слово infix.

Примеры Кода

Щоб знайти тип файлів, введіть частину назви типу файлів або шаблон назви файлів у поле для введення даних над списком. В описі функції textview()присутній ключове слово inline . Воно говорить компілятору про те, що код даної функції (тобто її тіло) потрібно вставити безпосередньо в місце виклику цієї функції в чистому вигляді. Таким чином ми економимо пам’ять (т. к. не створюється ще одна абстракція), не втрачаємо у швидкодії, АЛЕ трохи зростає кількість коду на виході.

Якщо у вас виникне потреба у додаванні якогось нового типу файлів до цієї бази даних, скористайтеся настановами, викладеними тут. Фантастично просто, практично і красиво. І не потрібно писати монстро-класи, адже все можна вирішити двома функціями.

Актуальные Задачи

Типово буде використано програму, яка є першою у списку. Внесення змін до обробки типів файлів або створення нових записів обробки. Вище я вже не втримався і згадав про деструктуризацию в лямбдах, що саме по собі вже здорово. Але в них ще додали можливість пропуску непотрібних параметрів за допомогою підкреслення «_». Подібним чином працює функція filter для Collections — приймає на вхід функцію/лямбду, результатом якої буде Boolean, щоб вибрати необхідні дані і повернути колекцію з ними.

Налаштування Обробки Відомих Типів Файлів

Щоб внести зміни до запису типу файлів, знайдіть відповідний пункт у списку типів і клацніть на його назві. У відповідь праворуч буде показано дві вкладки з параметрами. Крім того, ви можете налаштувати обробку типу файлів у Dolphin за допомогою одного із 3 способів зміни прив’язки файлів. Всі вони тісно пов’язані між собою і по суті не можна використовувати HOFне використовуючи lambdasабо anonymous functions.

Про це не потрібно забувати і по можливості використовувати inlineмаксимально і з користю. Приміром, extension functionsдля базових типів реалізовані саме так. Програмне забезпечення KDE визначає типи файлів за допомогою бази даних shared-mime-info, яка спільно використовується багатьма проектами з розробки програмного забезпечення.

Java Vs Kotlin Для Android День 3: Android Вищого Порядку

Адже я отримаю NPE, якщо в myStringVariableбуде null. До набору функцій для роботи з колекціями додався такий чудовий метод як groupingBy(), який дозволяє виконувати угруповання колекцій і потім їх обробляти. Така штука може запросто стати в нагоді, якщо ви не хочете (ну так, просто ліниво) зберігати дані з сервера https://wizardsdev.com/ в локальній базі, але їх потрібно групувати і робити якісь агрегації. Тобто весь код, який знаходиться всередині дужок буде виконаний в тому місці, де відбувається виклик view.setup(). Думаю, ви вже здогадалися, де можна і потрібно використовувати даний підхід, правильно — в билдерах & деревовидних структурах.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *